Do audycji “Rozmowy niedokończone” w radiu Maryja zadzwoniła Elżbieta z Lublina, która nawiązując do rocznicy Powstania w Getcie zacytowała Mein Kampf, mówiąc, że “niby to zakazana lektura, ale pisana w dużych fragmentach przez uczonych niemieckich” i tam Hitler przestrzegał przed Żydami a w rozdziale 12tym słusznie zapowiadał, że “Żydzi dążą do przekształcenia wszystkich systemów państwowych przez związki zawodowe, a gdy już osiągną to, co ich interesuje, czyli banki i kasy, wtedy już ich związki nie interesują”. Dalej informowała, że to nie sam Hitler napisał Mein Kampf lecz “naukowcy niemieccy” a on to tylko podpisał. A więc wiedza o Żydach jest ze sprawdzonego źródła (naukowego), choć “oczywiście” ta pani z niektórymi tezami w Mein Kampf się nie zgadza i tara ta ta ta. Generalnie jednak przeszła do snucia teorii spiskowych o tym, kto nas wykończy.

Jej skandaliczna tyrada odbyła się przy niemym współudziale prowadzącego oraz niejakiego prof. dr hab. Grzegorza Kucharczyka, który, jak informuje radio Maryja, reprezentuje Instytut Historii Polskiej Akademii Nauk. Po chwili rzeczony profesor przeszedł do zgadzania się ze słuchaczką!
Cała audycja odbyła się pod tytułem: Czym jest demokracja bez wartości? i była długim paszkwilem na demokrację, a “profesor” przedstawiał ją jako system wrogi katolickiemu nauczaniu Jana Pawła, i nazywał pełzającym totalitaryzmem. Generalnie odnoszono się do demokracji pogardliwie i wrogo. “Demokracja nigdy nie była dobra i nie będzie dobra. Demokracja nie ma żadnych wartości” – mówiła pani Ewa. Profesor się zgadzał i stwierdzał, że Polska ma jeden początek: chrzest.

Nie mamy żadnych innych początków, tylko chrześcijańskie. Jedynymi autorytetami przedstawianymi przez tego fundamentalistę był święty JPII oraz Wyszyński, prymas tysiąclecia. i to oni są naszymi przewodnikami w wojnie kulturowej w której chce się nam wcisnąć obcy kod. Wszystkie klęski narodowe brały się z braku wiary, jedyną nadzieją jest Kościół. Żadna tam demokracja.
Audycję można sobie odsłuchać tutaj

A cytat z Mein Kampf pojawia się po godzinie i 38 minutach.
Moim zdaniem należy się domagać natychmiastowego zamknięcia tej antydemokratycznej stacji, której modelem biznesowym jest wzniecanie nienawiści i pogardy w celu pozyskiwania środków od osób starych i niedołężnych.

0 Shares:
Spróbuj udzielić swojej racjonalnej odpowiedzi na to pytanie.
Pamiętaj, że Twój komentarz może trafić do książki, więc przemyśl odpowiedź i podpisz się.
Dodaj komentarz
You May Also Like